Titles you rated
Dark CityRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
VirusRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0