Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
QueerRated ★ 2.0
The FallRated ★ 4.5
Typhoon ClubRated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Old OakRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 4.0
Soup and IdeologyRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
RamsRated ★ 4.0
Ossan's Love: Love or DeadRated ★ 2.5
Her Blue SkyRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0