Movies
Ratings
104
In Our DayRated ★ 3.5
By the StreamRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Sick of MyselfRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5