Titles you rated
Lesson of the EvilRated ★ 3.5
A Boy and His SamuraiRated ★ 3.0
Big BangRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 4.0
TronRated ★ 3.5
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 2.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
Flash PointRated ★ 2.5
LockoutRated ★ 1.5
DuelistRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 2.5
GamerRated ★ 2.5
DreddRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 2.0
Into the MirrorRated ★ 3.5- ChangeRated ★ 2.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.5