Titles you rated
Men of HonorRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
Definitely, MaybeRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
FailanRated ★ 3.0