Movies
Ratings
383
GravityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0