Titles you rated
IdentityRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0