Titles you rated
The Princess DiariesRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0