Titles you rated
Notting HillRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 1.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
ExitRated ★ 1.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.0
CommitmentRated ★ 2.5
Mirror MirrorRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 2.5