Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0