Titles you rated
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0
AemaRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 1.5
Lovely RunnerRated ★ 1.5
UnnaturalRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 2.0