Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 4.0
MustangRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
DominionRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
SeaspiracyRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 3.5- At Cafe 6Rated ★ 2.0
1917Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
Moonlight ExpressRated ★ 3.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.0
A Moment of RomanceRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0