Movies
Ratings
202
HyakuemuRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
New OrderRated ★ 2.5
Sick of MyselfRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0