Titles you rated
Cats & DogsRated ★ 5.0
EragonRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0