Titles you rated
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
HookRated ★ 5.0
Who Framed Roger RabbitRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Conspiracy TheoryRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0