Movies
Ratings
703
FrozenRated ★ 4.0
Patema InvertedRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
CalvaryRated ★ 4.0
The Numbers StationRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.0
Japan SinksRated ★ 1.0
Doomsday BookRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
The Sweet Sex and LoveRated ★ 3.0