Movies
Ratings
589
Talk to MeRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
ScavengerRated ★ 3.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
The VisitRated ★ 3.0
OldRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 2.5
UnbreakableRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Scary Movie 5Rated ★ 2.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 5.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0