Movies
Ratings
108
BossRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0