Titles you rated
- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0