Titles you rated
The ThievesRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Private EyeRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0