Movies
Ratings
144
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Year of SchoolRated ★ 2.5
Wild FoxesRated ★ 4.5
Don't Tell MotherRated ★ 3.5
The Shadow's EdgeRated ★ 2.0
SupersonicRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
QueerRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.0
A Real PainRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0