Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 1.5
The Karate KidRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 3.0
Ghost WorldRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 2.5
ThorRated ★ 1.5
The Kid with a BikeRated ★ 3.0
Bonhoeffer: Pastor. Spy. Assassin.Rated ★ 2.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 2.0
The Menendez BrothersRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5