Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Dead to MeRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5- Steel Troops WRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0