Series
Ratings
17
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5- The ExorcistRated ★ 4.0