Series
Ratings
75
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Racket BoysRated ★ 5.0
UnicornRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0- History of ScruffinessRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
ConnectRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 4.0