Titles you rated
Jane EyreRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
AntzRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.5
NoahRated ★ 0.5
BrokenRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5