Movies
Ratings
42
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0- AliveRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 5.0
Crimson TideRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
The Eighth DayRated ★ 5.0
The RookieRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
SwordfishRated ★ 3.0