Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
The November ManRated ★ 2.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.5
The CountRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mishima: The Last DebateRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 2.5
Transporter 3Rated ★ 2.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
The BeekeeperRated ★ 2.5
The Bourne LegacyRated ★ 2.5
Hunter KillerRated ★ 3.0
A hot roofRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.0