Movies
Ratings
238
Total RecallRated ★ 2.0
BlindRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 1.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0