Movies
Ratings
1167
The Running ManRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Merely Known as Something ElseRated ★ 2.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Six Lying University StudentsRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Blue RuinRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0