Titles you rated
I Think You Should Leave with Tim RobinsonRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Dave Season 1Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Fresh Off the BoatRated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
GriseldaRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 2.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
PEN15Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 2.5
See You in My 19th LifeRated ★ 1.5