Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
AbductionRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5