Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 3.5
Tower of GodRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5