Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0