Titles you rated
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.5
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 2.5
Witch's CourtRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0