Titles you rated
Die Another DayRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Tai-Chi MasterRated ★ 3.0
FluRated ★ 1.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Winners & SinnersRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 1.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Countdown: JerusalemRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 2.0- Riddles of the SphinxRated ★ 4.0
Babylon A.D.Rated ★ 3.0
Inspector GadgetRated ★ 3.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 4.0
DoomsdayRated ★ 4.0