Titles you rated
- 다큐프라임 - 행복한 건축Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 1.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 5.0