Series
Ratings
33
Secret GardenRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0- School 3Rated ★ 3.5
Im Kkeok JeongRated ★ 3.0- School 2Rated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.0- School Season 1Rated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5