Series
Ratings
27
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0