Movies
Ratings
2221
RBGRated ★ 4.0
Time of the GypsiesRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
The VillagersRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
CountRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 1.5
AlienoidRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0