Titles you rated
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5