Movies
Ratings
711
Midnight SunRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 2.5
First ManRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
The Invisible GuestRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5