Series
Ratings
179
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 1.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0