Series
Ratings
21
Shaun the SheepRated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 4.0- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Your SongRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 5.0