Movies
Ratings
55
TwilightRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0