Movies
Ratings
1567
Good NewsRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
Violet Evergarden The MovieRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
Demon CityRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.5