Movies
Ratings
64
Iron Man 3Rated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 1.0
TakenRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0