Titles you rated
Moonlit WinterRated ★ 3.5
I, TonyaRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Five Feet ApartRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Take PointRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 5.0