Titles you rated
96 MinutesRated ★ 2.0
Measure in LoveRated ★ 1.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Heaven's SoldiersRated ★ 2.5
Typhoon ClubRated ★ 1.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Fox HuntRated ★ 1.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 1.5
First SummerRated ★ 3.5
The Lego Batman MovieRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
LoveSickRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Terrifier 3Rated ★ 0.5