Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
The TruthRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0